Klasikiniai dvarų baldai

Kas gali būti geriau, nei po sunkių dienos darbų atrasti ramybę ypač prabangiai atrodančioje svetainėje? Jeigu ir jūs trokštate tokios palaimos, tai rekomenduojame ją įrengti su Baldingo klasikiniais dvarų baldais.


Mūsų rankų darbo klasikiniai mediniai dvarų baldai pasižymi ypač aukšta kokybe, patvarumu ir nepriekaištingu dizainu. Vos tik įžengę į saloną pasijusite visiškai kitoniškoje svetainėje, nes šie baldai sukurti taip, jog atspindėtų jūsų nepriekaištingą skonį ir sukurtų jaukią ir prašmatnią erdvę šeimos vakarams bei pasisėdėjimams su draugais ar giminaičiais.

Jeigu abejojate mūsų baldų išskirtinumu, tai siūlome pagalvoti dar kartą. Vos tik svetainę papuošus bent vienu mūsų dvarų baldu jūs pastebėsite stiprų dizaino ir pojūčio skirtumą – net vienas baldas gali padaryti labai daug ir kardinaliai pakeisti jau pabodusį svečių kambarį. Tik pažiūrėkite kaip nuostabiai atrodo svetainės staliukas – tamsaus medžio, elegantiškų kojelių baldas pats kalba už save ir sako, kad jo vieta tik pas jus. Beje, viduje esantys stalčiukai gali laikyti reikalingus daiktus, kuriuos norite paslėpti nuo visų akių. Tas pats tinka ir televizoriaus staliukams. Jų nedidelis aukštis talpina įvairius daiktus, kurių prireikia kasdien.


Klasikinių dvarų baldų pasirinkimas labai platus, todėl jais įrengti galėsite ne tik svetainę, bet ir savo miegamąjį. Jeigu norite kiekvieną rytą pasitikti lyg prabangiausiame dvare, tai siūlome jums įsigyti bent jau medinę lovą su naktiniu staliuku. Jų nepriekaištinga išvaizda ir dizainas kerės jus kiekvieną dieną.
Mes garantuojame, kad Baldingo klasikiniai dvarų baldai neliks nepastebėti ir džiugins jus daug metų.

Apsilankykite mūsų atliktų darbų galerijoje. Čia pateikiami įvairūs sprendimai.

Atliktų darbų galerija >>