Klasikiniai virtuvės baldai

Klasikiniai virtuvės baldai žavi žmones savo šiluma ir grožiu. Jaukiausi šeimos vakarai bene visada prasideda virtuvėje, kurioje gaminamas skanus naminis maistas, suvienijantis šeimą ir kviečiantis aptarti dienos įspūdžius. Būtent šiame kambaryje ypatingai svarbu atsipalaiduoti ir pasijausti lyg tvirtovėje.

Klasikinės virtuvės baldai
Baldingo klasikiniai virtuvės baldai yra pačių įvairiausių stilių ir įtiks kiekvienos šeimininkės ar šeimininko skonį, nes atsveria tiek modernų, tiek amžinos klasikos jausmą. Kiekvienas iš jūsų gali atrasti kažką savito ir individualaus, nes virtuvės baldai nors ir atrodo panašūs, bet iš tikrųjų labai skiriasi – spalva kinta nuo natūralaus medžio atspalvio ar lengvų kreminių spalvų iki ryškių raudono atspalvio ar sodresnių tamsesnių atspalvių. Nesvetimos yra ir pastelinės spalvos, todėl žaismingesnio charakterio žmonės neturėtų praleisti galimybės savo virtuvę pagyvinti spalvingais virtuvės baldais. Mėgstantys klasikinį stilių gali rinktis iš tradicinių, griežtesnių formų virtuvės baldų, o pirmenybę teikiantys prabangesniam stiliui – baldus dekoruotus natūralios drožybos elementais pagyvinančiais patį judriausią namo ar buto kambarį – virtuvę.

Klasikinės virtuvės baldai
Nepastebėtas nelieka ir valgomojo stalas, juk būtent čia susirenka visa šeima. Prisėdę prie šių stalų savo dienos įvykiais galėsite dalintis ne vieną dešimtmetį, nes jie yra ypač patvarūs. Jūsų norai – mums įsakymas, todėl virtuvinių stalų pasirinkimas yra ypač platus – kiekviena šeima tikrai atras savo amžinąjį valgomojo stalą, labiausiai atitinkantį jos pageidavimus. Malonių pokalbių apsuptyje įsitvirtins ne tik tamsesnių spalvų, dekoro detalėmis puošti rafinuoto stiliaus virtuviniai stalai su kėdėmis, bet ir modernesni lygaus paviršiaus vidutiniškai tamsūs ar šviesūs stalai su kėdėmis. Tokie baldai ne tik tarnaus jums ištisus dešimtmečius dėl natūralios medienos ir profesionalaus jos apdirbimo, bet ir nesens dėl amžino klasikos pojūčio ir galės būti perduodami iš kartos į kartą.

Valgomojo stalas

Apsilankykite mūsų atliktų darbų galerijoje. Čia pateikiami įvairūs sprendimai.

Atliktų darbų galerija >>