Klasikiniai biuro baldai

Klasikiniai biuro baldai ir šiuolaikinio interjero spindesys gali lengvai derėti. Žmonės dažniau renkasi medinius baldus savo biure.

Klasikiniai biuro baldai

 

Darbo kambarys privalo būti minimaliai apkrautas daiktais, skatinti susikaupti ir susitelkti į savo darbus. Būtent todėl mūsų Baldingo komanda visada stengiasi kuo geriau išnaudoti jau esamą laisvą biuro kambario vietą ir jums pasiūlyti tik pačius reikalingiausius baldus, atitinkančius pačią aukščiausią kokybę.

Klasikiniai biuro baldai

Asmeniškai jums galime pasiūlyti ramių pastelinių arba tamsių spalvų medžio baldų. Darbo kambariui siūlome įsigyti stalus, dideles ir mažas spinteles, kėdes bei minštus darbo kambario baldus.

Klasikiniai biuro baldai

Baldingo stalai yra pagaminti iš pačios aukščiausios kokybės medienos – mes norime, kad jums jie tarnautų visą gyvenimą. Klasikinio dizaino medžio raižiniai paverčia stalą ne nuobodžia darbui skirta vieta, o mielu ir akiai patraukliu baldu, prie kurio norisi prisėsti. Kad sėdėti būtų dar patogiau, mes siūlome prie stalo būtinai įsigyti ir biuro kėdę. Ji, kitaip nei šiuolaikinės biuro kėdės, yra ypač patvari ir minkšta, todėl ja galėsite džiaugtis ilgus metus ir taip niekada ir nesuprasti, koks galvos skausmas pasitinka kai ji vis sugesta.

 

Darbo kambaryje labai svarbu turėti ir spintą bei keletą spintelių, nes jose jūs sutalpinsite visas savo darbo knygas bei daiktus. Mūsų spintos ne tik talpios, bet ir ypač gražios, nes mes jas sukursime būtent taip, kaip trokšta jūsų širdis. Jos bus ilgaamžės, amžinai madingo klasikinio dizaino ar net puoštos mediniais drožybos elementais.
Pasiilsėti visada galite ant minkštų darbo kambario baldų – ant jų pamiršite sunkias užduotis ir turėsite keletą minučių atsikvėpti.

Apsilankykite mūsų atliktų darbų galerijoje. Čia pateikiami įvairūs sprendimai.

Atliktų darbų galerija >>