Baldinės durelės

Medinės baldinės durelės gaminamos iš aukštos kokybės žaliavų. Medžio masyvas: ąžuolas, uosis, beržas. Dažai ir lakai perkami iš patikimų kompanijų.

Baldinės durelės

Mūsų įmonė Baldingas yra pasiruošusi sukurti tik jums asmeniškai profesionalių dizainerių suprojektuotus baldus. Jūs galėsite pasirinkti norimą medį, jo spalvą ar baldo stilių.Norėdami sukurti tik jums patinkančius ir jūsų lūkesčius atitinkančius baldus esame pasiryžę įgyvendinti net ir smulkiausią užgaidą, pavyzdžiui, parinkti ir išdrožinėti jums labiausiai patikusias baldines dureles. Nors baldinės durelės ir atrodo tik smulkmena, bet nereikia apsigauti, nes jos stipriai prisideda prie bendro baldo įvaizdžio.

Baldinės durelės - stalčiai

 

Sodraus ir sunkaus stiliaus mėgėjus mes džiuginame tamsios spalvos durelėmis su klasikiniais aštresnių kampų iškilimais ir įdubomis. Taip pat galime pasiūlyti ir netradicinių variantų, pavyzdžiui, dureles su sutrūkinėjusio paviršiaus imitacija. Pro tokius fasadus nepraslys nei vieno šeimos nario ar svečių žvilgsniai. Norintiems labiau išskirtinio ir nematyto dizaino, galime pasiūlyti kelių spalvų dureles. Jos yra natūralių kreminių ar rudų atspalvių, o įdubose arba pavienėse vietose ant medienos matosi kitokios spalvos – tamsesnės pilkos ar netgi gintaro.

Baldinės durelės. - sendintos snėlivimo būdu

Jeigu mėgstate prabangesnį stilių, tai jums nusivilti nereikėtų, nes turime ir tokio tipo durelių platų pasirinkimą. Mes galime pagaminti nuo durelių su pynutėmis iki tokių, kurios dabinasi rankų darbo raižiniais.
Viskas ko jums reikia, tai tik daug metų patirtį turintys Baldingo medžio meistrai, dizaineriai ir jūsų pasitikėjimas mumis. Kartu mes galime sukurti tokius baldų fasadus, kurie džiugins jus ir puikuotis kiekvieno iš jūsų namuose.

Apsilankykite mūsų atliktų darbų galerijoje. Čia pateikiami įvairūs sprendimai.

Atliktų darbų galerija >>